star social-channel-googleplus surface account images colour extern-link map location store-on star brush paint-rol paint tester conditions delivery payment minus_16px plus_16px close_16px arrow-down_16px arrow-up_16px arrow-right_16px selected_16px email external-link social-facebook social-googleplus social-twitter list work business clients painters-icons-v2-source_pdf social-channel-facebook social-channel-instagram social-channel-instagram2 social-channel-twitter social-channel-youtube carrousel_prev carrousel_next download save-colour-off shopping-cart shopping-list store-finder search share save-colour-off2 save-colour-on info-off info-on workspace loader close

Kontakt Salg

Salgschef:
Jacob Engberg
Mobil nr. 21 25 25 53
jacob.engberg@akzonobel.com

 

Salgskonsulenter vest for Storebælt:

 

Nordjylland:
Kim Søndergaard Kristensen
Mobil nr. 40 44 99 65

Midt- , Vest- og Østjylland:
Morten Clemens
Mobil nr. 23 34 71 13
morten.clemens@akzonobel.com

Sydjylland, Sydlige Midtjylland og Vejle:
Ann Manggaard
Mobil nr. 20 14 85 10 
ann.manggaard@akzonobel.com

 

Salgskonsulenter Øst for Storebælt:

 

Storkøbenhavn, Midt- og Nordsjælland:
Morten Bech
Mobil nr. 20 30 60 77
morten.bech@akzonobel.com
Tim Eiberg
Mobil nr. 40 12 98 11
tim.eiberg@akzonobel.com

Nordvest – og Sydvestsjælland:
Bo Steffensen
Mobil nr. 40 42 07 53
bo.steffensen@AkzoNobel.com

Fyn:
Steen Limkilde Larsen
Mobil nr. 20 23 61 93
steenlimkilde.larsen@akzonobel.com

Lolland og Falster, samt MLS:
Christian Mahncke
Salg- og konceptkonsulen
Mobil nr. 20 29 75 25
christian.mahncke@akzonobel.com